Kuldsed retriiverid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Koht, kuhu kuldsete omanikud saavad omade sekka tulla ning ennast rahulikult tunda. Koht, kust abi küsida ja, kus südamest naerda!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeri

 

 Koeratu Kuldne

Go down 
AutorTeade
Kuldne
Admin
Admin
Kuldne


Postituste arv : 10
Liitumine : 02/02/2012
Vanus : 24
Asukoht : Tallinn

Koeratu Kuldne  Empty
PostitaminePealkiri: Koeratu Kuldne    Koeratu Kuldne  Icon_minitimeNelj Veeb 02, 2012 10:21 pm

Mina olen siis Kuldne. Inimnimega Demi. Olen 12 ja armastan koeri, nagu näha, siis eriti kuldseid Wink
Kodus kass ja deegu. Koera tahaks ikka ka. Aga eks tulevik ka selle looma mulle koju toob. Loodan vähemalt.
Käin KSG-s ja 5. klass läheb. Õpin saksa keelt, mis on osutunud palju raskemaks, kui ma lootnud olen ja, mida ma eriti õppida ei tahakski. Aga ega vahet ei ole. Kool juba selline, mis siis enam rääkida.

Eelmises elus, Viljandis, oli mul kaks koera. Mitte küll korraga, aga...

Leedi oli dogi, minu arusaama järgi. Pruuni-valge kirju. Armastas voodis magada ja oli üldse selline memmekas. Emane koer oli, läks lõpuks maale elama. Leidsime talle parema kodu tuttava juures, kelle koduks oli suur maja, koos suure aiaga metsa sees.

Matrix alias Max oli rottweiler + midagi. Väga massiivne koerelukas oli. Õue minnes tuli alati varuda kannatust ja hirmust üle saada, sest, kui ta lahti oli, tuli ta nurga tagant ja viuhh! oli sul üks suur koer otsas ja lakkus su näo põhjalikult puhtaks. Maxi nimega oli selline lugu, et saime ta Matrixina, aga ma ei oskand seda nime õigesti hääldada. Tuli muudkui Mätiks ja Mätiks. Võimalikult sarnane oli Max. Seda ei saanud kuidagi valesti ka hääldada. Nii siis jäigi. Maxi andsime ära, sest kolisime Tallinnasse ja ei teadnud veel ise ka, kus täpsemalt elama oleksime hakanud.

Ja veel oli kiisupoiss Tommy. Ilus ja graatsiline triibik, kes elas nii õues kui ka toas. Üks kord ta enam koju ei tulnud mitu päeva ja, kui lõpuks tuli, oli tagumine jalg verine. Tuli välja, et auto sõitis ta jalast üle ja ta pandi magama. Vaene väikseke. Oli juba vist päris vana ka.

Egas midagi! Oli tore!
Tagasi üles Go down
https://kuldneretriiver.forum.co.ee
 
Koeratu Kuldne
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kes on kuldne retriiver?
» Kuldne ja lapsed

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kuldsed retriiverid  :: Kuldne retriiver :: Meie koerad ja meie-
Hüppa: