Kuldsed retriiverid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Koht, kuhu kuldsete omanikud saavad omade sekka tulla ning ennast rahulikult tunda. Koht, kust abi küsida ja, kus südamest naerda!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeri

 

 Kuldsete retriiverite oma foorum!

Go down 
AutorTeade
Kuldne
Admin
Admin
Kuldne


Postituste arv : 10
Liitumine : 02/02/2012
Vanus : 24
Asukoht : Tallinn

Kuldsete retriiverite oma foorum!  Empty
PostitaminePealkiri: Kuldsete retriiverite oma foorum!    Kuldsete retriiverite oma foorum!  Icon_minitimeNelj Veeb 02, 2012 5:14 pm

Nagu igal foorumil olema peab, siis teen ka mina oma foorumi kohta tutvustuse. Kuldsete omanikud peaksid teadma, et kuldsete tõuühingul on ka oma foorum, kuid see on päris ebaaktiivne ning keskendutakse pigem näitustele-võistlustele. Aga kuhu jääb koertekoja laadne "Tutvustuste" alafoorum ja kõik muu selline? Ma ei ütle, et see foorum seal oleks paha, aga... Aga mina püüan teile pakkuda siiski võimalikult head kohta, kus lõõgastuda. Keegi ei keela teil siin käia, olla ja minna, kuid kahju on ikka, kui mõni toredam inimene lahkub. Eks igal ole oma põhjused.
Ma ei hakka enam seda kohta kiitma siin, vaid räägin miks ta siin üldse on.
No esiteks, hakkas ühel noorel inimesel igav ja kuna mulle väga koerad, eriti kuldsed meeldivad siis... Lootsin, et teen foorumi, millest asja ka saab. Ei tahtnud hakata ise tegema, vaid mõtlesin, et forumotion on üpris hea koht, kus foorumit teha. Kui käima kõik ilusti läheb, siis kes teab... Ehk saab rohkemat.
Ja siin ma nüüd olen! Ja nagu iga foorum, ei saa ka see foorum läbi ilma reegliteta.

1.0 Reeglid koerte kohta - ma luban, mitte midagi hullu.
1.1 Ka need krantskuldsed on oodatud, kellel pole paberid.
1.2 Puhtatõuline on koer vaid paberitega. Ärge ajage sassi!
1.3 Palun ärge küsige paberiteta koeri! Paljud kasvatajad on nõus heale omanikule järelamaksu võimaluse andma.

2.0 Foorumireeglid
2.1 Nagu igal pool, ei taha ka mina konflikte. St. ei mingit laimu, sõimu ja teiste inimeste koerte solvamist. Eks te kujutage ise ette, kui mina tuleks ja ütleks teile: "Issand milline koer! Nagu sitanäkerdis!". Pole lust seda kuulata! Iga koer on oma omanikule kallis.
2.2 Ei propageeri koerte peksmist või väärkasutamist! See on seadusega karistatav!
2.3 Ropendamine ja vandumine pole otseselt keelatud, kuid vähe krõbedamad sõnad võiks siiski endale hoida. Ma ei välista, et ka siin lapsed käivad.
2.4 Probleemidest kirjutage palun siia: kuldne.info@gmail.com

Meeldivaid elamusi!
Kuldne retriiver





Tagasi üles Go down
https://kuldneretriiver.forum.co.ee
 
Kuldsete retriiverite oma foorum!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kuldsed retriiverid  :: Foorumist üldiselt :: Reeglid ja muu selline-
Hüppa: